Hakkımızda

Hakkımızda

1970'li yıllarda İzmir'in çeşitli semtlerinde hizmete başlayan KIRKPINAR MAĞAZALARI kırk yılı aşkın bir süredir, mağazacılık sektöründe, bölgenin en çok bilinen ve güvenilen işletmesi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kalite standartlarından ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile müşterilerine hizmet verebilmiş olması,kırk yılı aşkın süredir sektöründe büyüyerek varolabilmesinin en büyük sırrıdır.

Mobilya,beyaz eşya,elektronik,halı,ev tekstili,züccaciye ve motorsiklet gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürünü en uygun fiyata tedarik eden mağazalarımız yeni evlenen çiftlerin ve evini yenileyeceklerin her zaman ilk tercihi olmuştur.

Beyaz eşya ve elektronikte BOSH,ALTUS,SAMSUNG,HOOVER,CASPER,LG ve TOSHIBA gibi bir çok kaliteli ve güvenilir markanın bayiliğini üstlenen firmamız , mobilyada da İzmir ve İnegöl'den özgün tasarımları olan ve firmamızın kalite politikasına uygun imalat yapan markaların ürünlerini satmaktadır.

Toplamda 7.000 metrekarelik teşhir alanına sahip olan mağazalarımızda kredi kartının yanı sıra banka kredisi kullanmadan 36 aya varan vade imkanları ile senetli alışveriş imkanı da mevcuttur. 

Bugün 20.000'i aşkın müşteri portföyü ile, kırk yılı aşkın bir süredir ikinci ve hatta üçüncü nesillerin evlerini tefriş eden mağazalarımız müşterilerinden aldığı güvenle daha nesiller boyu hizmet etmeye devam edecektir. 


KIRKPINAR MAĞAZALARI